KONST / Litografier / Färglitografi 8849431
nr 884 9431
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), skärgårdsmotiv, 142/350, signerad, motivet: 30x43
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 31 mars 2014
kl 19:17:02
350 kr
350 kr
500 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson